Preskočiť na obsah
PSYCHE - ETERNITY

Zdravotníctvo a sociálna pomoc

PSYCHE - ETERNITY s.r.o.

Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Sídlo
Vyšné Nemecké
Od roku
2013
IČO
47 571 683

PSYCHE - ETERNITY

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Vyšné Nemecké 42, 072 51
Na trhu od
5. decembra 2013
IČO
47 571 683
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 86.22)
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2013
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PSYCHE - ETERNITY

Spoločnosť PSYCHE - ETERNITY s.r.o. má sídlo na adrese Vyšné Nemecké 42, 072 51. Zapísaná je od 5. decembra 2013 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti špeciálnej lekárskej praxe“ (86.22). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, maloobchod a veľkoobchod a reklamné a marketingové služby.

Základné údaje

Obchodné meno
PSYCHE - ETERNITY s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 571 683
DIČ
2023963524
Dátum vzniku
5. decembra 2013
Sídlo
Vyšné Nemecké 42, 072 51
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 34494/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 86.22)
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PSYCHE - ETERNITY zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Reklamné a marketingové služby

  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia s odborným zameraním psychiatria

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PSYCHE - ETERNITY s.r.o.?

Sídlo je na adrese Vyšné Nemecké 42, 072 51.

Čím sa PSYCHE - ETERNITY s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti špeciálnej lekárskej praxe“ (86.22). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; maloobchod a veľkoobchod; reklamné a marketingové služby; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia.

Aké je IČO – PSYCHE - ETERNITY s.r.o.?

IČO je 47 571 683, DIČ 2023963524.

Kedy vznikla PSYCHE - ETERNITY s.r.o.?

Vznik: 5. decembra 2013. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Vyšné Nemecké 42, 072 51

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PSYCHE - ETERNITY s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese psyche-eternity.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.